Обмін та повернення

Інтернет-магазин GROSSMAN здійснює повернення та обмін товару належної якості згідно із Законом України «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 року за № 1023 – XII, стаття 9-я якого гласить:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня покупки, якщо більш тривалий термін не оголошений продавцем.

Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався і якщо його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

Зверніть увагу, що у разі явних слідів вживання товару будь-яким чином, втрати упаковки або будь-яких елементів комплекту поставки, за наявності явних механічних дефектів та пошкоджень, завданих товару які не належать до первісного заводського браку, обмін та повернення не здійснюються.